Górski Jan i Stanisław - DZIĘKUJEMY!Z wielkim żalem, ale jednocześnie radością (bo osiągnęliśmy nasz cel), informujemy, że w dniu 19.03.2020 r. ostatnie 2 gołębie opuściły nasze gołębniki. Jak wiecie, z kilku ważnych powodów, wraz z tatą Janem musieliśmy zlikwidować naszą hodowlę gołębi pocztowych.

Wszystkim hodowcom, do których trafiły gołębie z naszej hodowli życzymy powodzenia. Dziękujemy, że nam zaufaliście. Oby gołębie te przyczyniły się do wielu sukcesów lotowych. Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami sukcesami, do których przyczyni się potomstwo po gołębiach od rodziny Górskich.

Pomimo braku gołębi wciąż czujemy się hodowcami. Pozostajemy członkami PZHGP. Zarówno na tle zawodowym jak i prywatnym cały czas będziemy wspierać hodowców i brać udział w gołębiarskim życiu.

Stanisław: "mam nadzieję, że za jakiś czas uda mi się wygospodarować na tyle wolnego czasu, że powrócę do hodowli gołębi. Tato, gdyby tylko zdrowie pozwalało, z gołębiami na pewno by się nigdy nie rozstał. Aktualnie tylko czeka na sygnał ode mnie. Na razie musimy jednak poczekać".

Z poważaniem,

Stanisław Górski
właściciel i redaktor naczelny Poradnika Hodowcy


PL-0362-16-5705 - 1. lotniki i 1m. z lotu finałowego WG Polska 2016


Najlepszy gołąb z lotów z Barcelony w latach 2010-2013


Olimpijczyk braci Górskich


Film studia Tornado o hodowli braci Górskich


Dane kontaktowe

Górski Jan i syn Stanisłaaw
67-100 Nowa Sól, ul. Kosmonautów 5a
tel. +48 695 081 778 - Jan